To takie proste,

Na terenie kraju wszystkie sprawy załatwiją Jadwiga i Tadeusz Wiśniewscy z Połczyna Zdroju. Wystarczy zadzwonić pod numer: 094 3662712, gdzie od godziny 10:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku, otrzymacie wszelkie, niezbędne informacje na temat naszej oferty pracy. W tym czasie dyżury pełni Jadwiga, pełniąca w sezonie funkcję Kampingowej. Można też kontaktować się elektronicznie pod adresem: tadeuszpraca@vp.pl. Tą drogą zgłaszać nowych nowych kandydatów do pracy. Dla zajętych za dnia, mamy dyżury wieczorne, gdzie w godzinach od 20:00 do 21:00, w każdy wtorek i czwartek, dyżur pełni Tadeusz.

Wystarczy tylko zapisać się, podać adres, reszta formalności zostanie załatwiona przez nas.

Dla niezdecydowanych...

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania z chęcią odpowiemy na nie. Prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub przez E-mail. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.


Zdażają się przypadki wyłudzeń za pośrednictwo w załatwieniu pracy w firmie Karls. Informujemy, że jedyną osobą uprawnioną do organizowania pracowników jest Pan Tadeusz Wiśniewski oraz jedyną opłatą jaką wnosicie Państwo przed zatrudnieniem w firmie Karls jest całkowicie zwrotna kaucja w wysokości 100 złotych.