Po przybyciu na miejsce zgłaszacie się Państwo w biurze u Pani Jadwigi Wiśniewskiej, pomoże ona Wam załatwić wszelkie formalności związane z zakwaterowaniem oraz zatrudnieniem. Tutaj przydzielane są także pokoje, w których będziecie mieszkać. Po załatwieniu wszystkich spraw warto odpocząć ponieważ na drugi dzień rozpoczynamy pracę.

kamp kamp2

Mieszkać można w drewnianym, parterowym domku, lub piętrowym pawilonie. Za sobą mamy część modernizacji kampingu, co w znaczący sposób podniosło standard zamieszkania w naszym kampusie. Każdy z pokoi wyposażony jest w aneks kuchenny z bieżącą wodą. Stanowi on oddzielną część pokoju, co pozwoli Wam odpoczywać nawet gdy współlokator jest "nocnym Markiem".

Wybudowaliśny także porządne toalety dla mieszkańców domków drewnianych. Dla mieszkańców hoteli, powstaje nowy pawilon z ubikacjami, przysznicami, a dla wszystkich z Was, pralnia oraz prawdziwa świetlica. Na terenie świetlicy mają Państwo dostęp do darmowej sieci WiFi.

kamp3 kamp4

Firma gwarantuje śniadania i obiady,

Zestaw śniadaniowy składa się z dwóch kanapek, owocu, soku, jogurtu lub batonika. Pakiety można odebrać bezpośrednio przed wyjazdem na pole. Kolacja jest we własnym zakresie. Potrzebne produkty przywozicie Państwo z domu lub kupujecie w pobliskim sklepie. Raz w tygodniu można wziąć zaliczkę. W każdym pokoju jest lodówka oraz kuchenka gazowa. Prosimy zabrać ze sobą stare, poczciwe czajniki (tzw. z gwizdkiem) gdyż elektryczne przeciążają instalację elektryczną.


Kładziemy duży nacisk na porządek w pokojach i na terenie całej firmy. Każdy pracownik jest więc zobowiązany do jego przestrzegania. Dodatkowo każdego dnia, wszystkie pokoje są kontrolowane pod kątem czystości. Rażące naruszanie zasad czystości i higieny skutkuje wydaleniem z firmy. Należy pamiętać, iż pracujemy z żywnością.


kamp11 kamp12

W sezonie 2016 pozostajemy przy opłacie za kamping oraz wyżywienie, nadal płacić będziemy jednak 10€ za dobę wraz z wyżywieniem. Szczegóły znajdziecie Państwo w listach.