To takie proste...

Jeśli chodzi o pracę przy zbiorze truskawek, na terenie kraju wszystkie sprawy załatwiają Jadwiga i Tadeusz Wiśniewscy z Połczyna Zdroju. Wystarczy zadzwonić pod numer: 94 366-27-12, gdzie od godziny 10:00 do 14:00, od poniedziałku do piątku, otrzymacie Państwo wszelkie, niezbędne informacje na temat naszej oferty pracy. W tym czasie dyżury pełni Jadwiga, pełniąca w sezonie funkcję Kempingowej. Można też kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej, pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Tą drogą można zgłaszać nowych kandydatów do pracy. Dla zajętych za dnia, mamy dyżury wieczorne, gdzie w godzinach od 20:00 do 21:00, w każdy wtorek i czwartek, pod numerem telefonu kom.: 606-287-948 dyżur pełni Tadeusz.

Wystarczy tylko zapisać się, podać adres, reszta formalności zostanie załatwiona przez nas.

Dla niezdecydowanych...

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania z chęcią odpowiemy na nie. Prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub przez E-mail. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.

UWAGA!

Zdarzają się przypadki wyłudzeń za pośrednictwo w załatwieniu pracy w firmie Karls. Informujemy, że jedyną osobą uprawnioną do organizowania pracowników jest Pan Tadeusz Wiśniewski oraz jedyną opłatą jaką wnosicie Państwo przed zatrudnieniem w firmie Karls jest całkowicie zwrotna kaucja w wysokości 100 złotych.


Inne oferty pracy w Karls...

Aby złożyć aplikację na inne stanowiska w firmie Karls, należy wypełnić odpowiedni formularz elektroniczny, znajdujący się na dole strony z aktualną ofertą pracy. Po przesłaniu niezbędnych danych i dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.