Po przybyciu na miejsce zgłaszacie się Państwo w biurze u Pani Jadwigi Wiśniewskiej, pomoże ona Wam załatwić wszelkie formalności związane z zakwaterowaniem oraz zatrudnieniem. Tutaj przydzielane są także pokoje, w których będziecie mieszkać. Po załatwieniu wszystkich spraw warto odpocząć ponieważ na drugi dzień rozpoczynamy pracę.

W 2020 pokoje 2 i 4 osobowe

Mieszkać można w drewnianym, parterowym domku, lub piętrowym pawilonie. Za sobą mamy część modernizacji kampingu, co w znaczący sposób podniosło standard zamieszkania w naszym kampusie. Każdy z pokoi wyposażony jest w aneks kuchenny z bieżącą wodą. Stanowi on oddzielną część pokoju, co pozwoli Wam odpoczywać nawet gdy współlokator jest "nocnym Markiem".

Wybudowaliśmy także porządne toalety dla mieszkańców domków drewnianych. Dla mieszkańców hoteli, powstał pawilon z ubikacjami, prysznicami, a dla wszystkich z Was, pralnia oraz prawdziwa świetlica. Na terenie świetlicy mają Państwo dostęp do darmowej sieci WiFi.

Firma gwarantuje śniadania i obiady

Zestaw śniadaniowy składa się z dwóch kanapek, owocu, soku, jogurtu lub batonika. Pakiety można odebrać bezpośrednio przed wyjazdem na pole. Kolacja jest we własnym zakresie. Potrzebne produkty przywozicie Państwo z domu lub kupujecie w pobliskim sklepie. Raz w tygodniu można wziąć zaliczkę. W każdym pokoju jest lodówka oraz kuchenka gazowa. Prosimy zabrać ze sobą stare, poczciwe czajniki (tzw. z gwizdkiem) gdyż elektryczne przeciążają instalację elektryczną.

Kładziemy duży nacisk na porządek w pokojach i na terenie całej firmy. Każdy pracownik jest więc zobowiązany do jego przestrzegania. Dodatkowo każdego dnia, wszystkie pokoje są kontrolowane pod kątem czystości. Rażące naruszanie zasad czystości i higieny skutkuje wydaleniem z firmy. Należy pamiętać, iż pracujemy z żywnością.

W sezonie 2020 opłata za kemping, wyżywienie i inne usługi wynosić będzie 15€.

UWAGA!
Wypłacamy premię w wysokości 15€ dziennie każdemu zbieraczowi, który przepracuje co najmniej 50 dni dla firmy Karls (łącznie więc, co najmniej 750€ !). Premia ta ma pokryć koszty kempingu, wyżywienia itp.